Martina Vondráková

Jaké lekce si můžete domluvit nebo zarezervovat v systému s Marťou?
  • Trénink ke spolupráci – drápky, manipulace, veterinární ošetření atd.

Marťa je zakladatelka projektu Jak na drápky, který vznikl v roce 2017 a který má za cíl šířit osvětu nejen o údržbě drápků, ale hlavně o existenci fér tréninku ošetřování a manipulace. Trénink ke spolupráci a nácvik dobrovolného veterinárního ošetření jsou její srdcová záležitost, ke které ji přivedlo soužití s dnes pětiletým stafbulíkem Stepsem, který je i přes drsný vzhled velmi křehká dušička. V tréninku využívá metody moderního etického výcviku, ráda si hraje s drobnými detaily a citlivě vnímá psí komunikaci. K výcviku pomocí pozitivní motivace a klikr tréninku poprvé přičichla před 10 lety a od té doby svoje znalosti prohlubuje na kurzech u českých i zahraničních trenérů. Kromě “husbandry” tréninku se Marťa a Steps aktivně věnují noseworku, pro zábavu běhají agility a doma intenzivně cvičí dogfitness. 

Na jejích lekcích se můžete těšit na systematický a individuální přístup, zaměřený na souhru majitele se psem, velkou dávku empatie i humoru. V JustDog se s ní můžete vidět na lekcích tréninku ke spolupráci, individuálních lekcích se stejným zaměřením a na seminářích k péči o drápky.

Martina byla také hostem Terezy Hoškové v populárním podcastu Pejskárium – záznam si můžete poslechnout zde https://www.pejskarium.cz/jak-pecovat-o-psi-drapky/.

Kontaktní údaje:
telefon: 733 102 776