Markéta Rybářová

Jaké lekce si můžete domluvit nebo zarezervovat v systému s Markét?
  • Hry pro reaktivce a bázlivce
  • Řešení problémového chování
  • Poslušnost, štěňata

Markéty dětský sen bylo pracovat se zvířaty, učit je a pozorovat jejich chování. Myslela si, že cesta k tomu vede přes prvního psa, vystudování veteriny, prvního “vlastního” psa, pozitivku, pokusy o psí sporty, ale nakonec tou nejrychlejší cestou byla adopce hysteriéra Ciri, která se bála i vlastního stínu. Po předchozím psovi, který byl optimistický pohodář, to byla výzva a taky největší lekce v přijetí, klidu a sebepoznání. 

Markétu baví řešit problémy, hledat řešení na míru týmům, neřeší jen nácvik konkrétních chování, ale i soužití se psem. Snaží se lidem předat jak se psi učí, jak vnímají svět, jak komunikují a jak jim vycházet vstříc, aby se jim s námi dobře žilo. 

Myslí si, že žít ve světě lidí je často to nejtěžší, co po psech chceme a tak se jim to snaží ulehčit. S pochopením, soucitem a respektem k jejich potřebám. Ví, že práce se psem není něco, co se odehrává hodinu týdně na cvičáku, ale neustálá komunikace, zábava a hlavně spolupráce. Neustále se vzdělává a vždycky má po ruce tip na nový kurz nebo seminář. Protože ji baví informace nejen sbírat, ale taky se o ně dělit, založila projekt Psí nebojsové. 

Momentálně absolvuje kurz Pro Dog Trainer, který se zaměřuje na práci se psem pomocí konceptů a her. 

Ciri je pro ni parťák hlavně na výlety do přírody a největší radost jí udělá, když si řekne o pomoc a obávanou situaci můžou zvládnout spolu.

Kontaktní údaje:
telefon: 608 241 936

email: marketa@justdog.cz
 https://psinebojsove.cz/
https://www.facebook.com/psinebojsove/

Ciri