Kurz Dog fitness

Dog fitness není sport ale aktivita se psem, která si klade za cíl udržet kondici, celkovou zdatnost, prevenci nebo řešení pohybových potíží. Kurz pod vedením fyzioterapeuta zajištuje odborné provedení a maximální bezpečnost během cvičení. Kurz je vhodný jako prevence i náprava.

Markét Krejčí
1650 Kč za 5 lekcí
Maximálně 4 týmy na lekci

Kurz je určen pro všechny psy a majitele bez rozdílu velikosti, věku, povah a zkušeností. Uvítáme i štěňata, u nichž aktivní cvičení výrazně posiluje pohybové schopnosti jako rovnováhu, kontrolu těla a přispívá k upevnění vztahu mezi majitelem a jeho psem.

  • Lekce probíhají ve vnitřních vytápěných prostorách, nebo v případě požadavků klientů venku v terénu (místo dle dohody).
  • Na lekci jsou maximálně 4 cvičící týmy. To nám dává možnost individuálně se věnovat každému účastníkovi dle jeho požadavků a pokročilosti. A také věnovat psům dostatek odpočinku při této fyzicky náročné aktivitě.

Rezervujte si své místo včas!

Omluvy a náhrady

V rámci kurzu je možná jedna náhrada neúčasti na lekci (např. z důvodu nemoci, nebo dovolené). Termín náhradní lekce bude případně dohodnut na konci kurzu. Neúčast prosím
hlaste nejpozději 24 hodin před konáním lekce, pozdější omluvy nebude možnost nahradit.

Co si vzít s sebou na lekci

  • Velké množství pamlsků – na malé kousky, ideální jsou spíše měkčí
  • Pevný obojek (tedy ne stahovací, ne ostnatý), nebo postroj
  • Pevné vodítko (tedy ne flexi navíjecí)
  • Oblíbenou deku, případně pelíšek. Místo, kde může Váš pejsek v klidu relaxovat v pauzách mezi výcvikem