Anna Malířová

Jaké lekce si můžete domluvit nebo zarezervovat v systému s Aničkou?
  • Nosework – pro začátečníky i pokročilé
  • Aničky lekce ve vnitřních prostorách pravidelně probíhají především v zimním období. Od dubna do září je třeba se s Aničkou domluvit individuálně na emailu níže, lekce nebudou vypsány v systému.

Nejrůznější zvířátka Aničku provázejí již od dětství, ale na vytouženého psa si musela počkat. Pak už to byl jen začátek totálního pobláznění kynologií a psy samotnými. Berry, kříženec, kterého si vzala v jeho skoro dvou letech, ji naučil asi nejvíce, měl za sebou opravdu hodně a potřeboval jen klidný a pozitivní přístup, bez násilí a trestů. Nakonec spolu složili přes dvacet různých zkoušek, zúčastnili se několika závodů a prožili mnoho zábavy.
Tessy, fenka beaucerona, a její nadání pro všechny druhy pachových prací ji přivedly na záchranářský výcvik, samozřejmě také na nosework, stopy, poslušnost a další.
Rozlišování specifického pachu (hledání mátového čaje mezi ovocnými) s Tessy začala podle videa na internetu trénovat někdy v zimě 2013, při hledání více informací narazila na “čuchací semináře v Pardubicích” a ty následně odstartovaly noseworkovou kariéru – první semináře, první zkoušky, první závod a pokračování dalšími zkouškami, tréninky a semináři. Tessy se za tu krátkou dobu stihla nejenom naučit hledat a značit nalezené vzorky, ale i složit zkoušky nebo zúčastnit NW závodů s vždy krásným výsledkem. Na jaře roku 2016 přibyla nalezená a velmi talentovaná fenečka Kaya. S Kayou se věnuje hlavně záchranářskému výcviku a noseworku.
Nejnovější přírůstek border teriér Roger právě rozjíždí taktéž noseworkovou kariéru a k tomu lovecký výcvik.
Pravidelně již několik let vede tréninky na KK VFU Brno, spolupracuje s psí školou v Herolticích u Tišnova, kde vede víkendové kurzy už od roku 2010. Sama (www.cuchame.cz) pořádá nejrůznější intenzivky, závody, semináře a víkendy a nyní rozjíždí kurzy noseworku s námi s JustDog!

Kontaktní údaje:
e-mail: anna.malirova@gmail.com
telefon: 777 202 965